31.08.2026 19:00 Colombia Primera A 2026

Deportivo Pasto - Deportivo Pereira Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Deportivo Pasto kontra Deportivo Pereira odbędzie się o 19:00 dnia 31.08.2026.

Deportivo Pasto
Deportivo Pasto
Deportivo Pereira
Deportivo Pereira

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Deportivo Pasto vs Deportivo Pereira wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (0)" z typem na "Deportivo Pereira (0), money back on draw" po kursie +641, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 typerów
Asian Handicap (0)
Deportivo Pereira (0), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Pasto - Deportivo Pereira według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Lickitung (zajmujący pozycję 44 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 38.46 zysku, stawiając 6 na Deportivo Pereira (0), money back on draw (+641) w zakładzie Asian Handicap (0). Natomiast Wilhelmine (zajmujący pozycję 1500), typuje po kursie +295 na Draw (Home Draw Away) stawiając 8, by uzyskać profit w wysokości 23.6.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 44/1344
Zysk: 142.99
Asian Handicap (0)
+641 for Deportivo Pereira (0), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 38.46
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1500/1344
Zysk: -3214.65
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Szacowany zysk 23.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Pasto - Deportivo Pereira według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Lickitung (z 5.87% yieldu) gra o 38.46 stawiając 6 na Deportivo Pereira (0), money back on draw (+641) w zakładzie Asian Handicap (0). Jest też Wilhelmine z -6.41% yieldu. Jego typ po stawce 8 przewidujący rezultat Draw po kursie (+295) w zakładzie Home Draw Away. Przewidywany profit to 23.6.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 294/1344
Yield: 5.87%
Asian Handicap (0)
+641 for Deportivo Pereira (0), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 38.46
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 775/1344
Yield: -6.41%
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Szacowany zysk 23.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportivo Pasto - Deportivo Pereira w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Lickitung, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 39.87 stawia 6 po kursach +641 na Deportivo Pereira (0), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0). Taki typ może zapewnić 38.46 profitu. Wilhelmine (ODI: -3445.6) typuje aby zyskać 23.6 profitu, stawiając 8 na Draw (+295) w zakładzie Home Draw Away.

Lickitung
Lickitung
Ranking: 84/1344
ODI: 39.87
Asian Handicap (0)
+641 for Deportivo Pereira (0), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 38.46
Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1498/1344
ODI: -3445.6
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Szacowany zysk 23.60

Obstaw najlepsze typy na Deportivo Pasto - Deportivo Pereira według AI

Jaki wynik Deportivo Pasto - Deportivo Pereira przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Deportivo Pereira (0), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0), po kursie +641, przy stawce 6 od Lickitung. Typ na Draw (+295) w zakładzie Home Draw Away o stawce 8 od Wilhelmine to kolejny faworyt AI.

Asian Handicap (0)
+641 for Deportivo Pereira (0), money back on draw
6/10
Szacowany zysk 38.46
Home Draw Away
+295 for Draw
8/10
Szacowany zysk 23.60

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Deportivo Pasto kontra Deportivo Pereira. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest remis (po kursie +295). Wygrana Deportivo Pasto (-204) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo Deportivo Pereira (+646) wytypowało 0% użytkowników.

1 0%
X 100%
2 0%

Deportivo Pasto vs Deportivo Pereira Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +641 na Deportivo Pereira (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Graj odpowiedzialnie