31.08.2026 11:00 United States US Open Women 2026

Sara Bejlek - Cristina Bucsa Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Sara Bejlek kontra Cristina Bucsa odbędzie się o 11:00 dnia 31.08.2026.

Sara Bejlek
Cristina Bucsa

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Sara Bejlek vs Cristina Bucsa wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Cristina Bucsa" po kursie +304, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Cristina Bucsa
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sara Bejlek - Cristina Bucsa według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, GamblingSport19 (zajmujący pozycję 1421 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 24.32 zysku, stawiając 8 na Cristina Bucsa (+304) w zakładzie Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 1421/1320
Zysk: -458.5
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Szacowany zysk 24.32

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Sara Bejlek - Cristina Bucsa według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, GamblingSport19 (z -5.44% yieldu) gra o 24.32 stawiając 8 na Cristina Bucsa (+304) w zakładzie Home Away.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 726/1320
Yield: -5.44%
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Szacowany zysk 24.32

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sara Bejlek - Cristina Bucsa w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! GamblingSport19, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -1606.62 stawia 8 po kursach +304 na Cristina Bucsa w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 24.32 profitu.

GamblingSport19
GamblingSport19
Ranking: 1478/1320
ODI: -1606.62
Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Szacowany zysk 24.32

Obstaw najlepsze typy na Sara Bejlek - Cristina Bucsa według AI

Jaki wynik Sara Bejlek - Cristina Bucsa przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Cristina Bucsa w zakładzie Home Away, po kursie +304, przy stawce 8 od GamblingSport19.

Home Away
+304 for Cristina Bucsa
8/10
Szacowany zysk 24.32

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Sara Bejlek kontra Cristina Bucsa. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Cristina Bucsa (po kursie +304). Zwycięstwo drużyny Sara Bejlek (-357) zebrało 0% głosów.

1 0%
2 100%

Sara Bejlek vs Cristina Bucsa Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +304 na Cristina Bucsa (Home Away)
Graj odpowiedzialnie