25.10.2026 10:00 • England • Super League Women 2026/2027

Birmingham City (K) - Charlton (K) Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Birmingham City (K) kontra Charlton (K) odbędzie się o 10:00 dnia 25.10.2026.

Birmingham City (W)
Birmingham City (K)
—
Charlton (W)
Charlton (K)

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 3
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham City (K) - Charlton (K) według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Solid (zajmujący pozycję 159 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.6 zysku, stawiając 10 na Over (-152) w zakładzie Over/Under 2.5. Natomiast lvelasques (zajmujący pozycję 1191), typuje po kursie +110 na Over (Over/Under 3) stawiając 2, by uzyskać profit w wysokości 2.2. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (2094 w tym sezonie), birkem gra o 29.64, stawiając 6 po kursie +494 na Over w zakładzie Over/Under 2.5, 1st Half.

Solid
Solid
Ranking: 159/1985
Zysk: 41.42
Over/Under 2.5
-152 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.60
lvelasques
lvelasques
Ranking: 1191/1985
Zysk: -23.43
Over/Under 3
+110 for Over
2/10
Szacowany zysk 2.20
birkem
birkem
Ranking: 2094/1985
Zysk: -4642.48
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Szacowany zysk 29.64

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham City (K) - Charlton (K) według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Solid (z 0.37% yieldu) gra o 6.6 stawiając 10 na Over (-152) w zakładzie Over/Under 2.5. Jest też lvelasques z -0.68% yieldu. Jego typ po stawce 2 przewidujący rezultat Over po kursie (+110) w zakładzie Over/Under 3. Przewidywany profit to 2.2. birkem (-7.26% yield) typuje po kursie +494 na Over w zakładzie Over/Under 2.5, 1st Half. Stawia 6 co może dać 29.64 profitu w razie wygranej.

Solid
Solid
Ranking: 621/1985
Yield: 0.37%
Over/Under 2.5
-152 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.60
lvelasques
lvelasques
Ranking: 679/1985
Yield: -0.68%
Over/Under 3
+110 for Over
2/10
Szacowany zysk 2.20
birkem
birkem
Ranking: 1160/1985
Yield: -7.26%
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Szacowany zysk 29.64

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Birmingham City (K) - Charlton (K) w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! birkem, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 4906.67 stawia 6 po kursach +494 na Over w zakładzie Over/Under 2.5, 1st Half. Taki typ może zapewnić 29.64 profitu. lvelasques (ODI: 54.0) typuje aby zyskać 2.2 profitu, stawiając 2 na Over (+110) w zakładzie Over/Under 3. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -25.31), Solid , wybrał Over/Under 2.5 po stawce 10 przy kursach w wysokości -152 na Over, potencjalny profit wynosi 6.6.

birkem
birkem
Ranking: 1/1985
ODI: 4906.67
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Szacowany zysk 29.64
lvelasques
lvelasques
Ranking: 91/1985
ODI: 54.0
Over/Under 3
+110 for Over
2/10
Szacowany zysk 2.20
Solid
Solid
Ranking: 1931/1985
ODI: -25.31
Over/Under 2.5
-152 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.60

Obstaw najlepsze typy na Birmingham City (K) - Charlton (K) według AI

Jaki wynik Birmingham City (K) - Charlton (K) przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 2.5, po kursie -152, przy stawce 10 od Solid . Typ na Over (+110) w zakładzie Over/Under 3 o stawce 2 od lvelasques to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Over w zakładzie Over/Under 2.5, 1st Half, na który birkem stawia 6 po kursie +494.

Over/Under 2.5
-152 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.60
Over/Under 3
+110 for Over
2/10
Szacowany zysk 2.20
Over/Under 2.5, 1st Half
+494 for Over
6/10
Szacowany zysk 29.64

Birmingham City (K) vs Charlton (K) Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -152 na Over (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie