03.07.2026 10:00 Lebanon Premier League 2026

Al Safa - Al-Mabarrah Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Al Safa kontra Al-Mabarrah odbędzie się o 10:00 dnia 03.07.2026.

Al Safa
Al Safa
Al-Mabarrah

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Al Safa vs Al-Mabarrah wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-1.5)" z typem na "Al Safa (-1.5), money back on draw" po kursie -116, który wybrało 2 z 2 użytkowników. Inny popularny zakład to "Draw No Bet" na "Al-Mabarrah" po kursie +608, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (-1.5)
Al Safa (-1.5), money back on draw
100%
2 z 2 typerów
Over/Under 2.5
Over
100%
2 z 2 typerów
Over/Under 2
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Al Safa - Al-Mabarrah według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, FutBach (zajmujący pozycję 1397 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.08 zysku, stawiając 1 na Al-Mabarrah (+608) w zakładzie Draw No Bet. Natomiast ED8311 (zajmujący pozycję 1882), typuje po kursie -147 na Over (Over/Under 2.5) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 6.8. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1957 w tym sezonie), DaBigBadWolf gra o 6.9, stawiając 10 po kursie -145 na Over w zakładzie Over/Under 2.5.

FutBach
FutBach
Ranking: 1397/1820
Zysk: -39.62
Draw No Bet
+608 for Al-Mabarrah
1/10
Szacowany zysk 6.08
ED8311
ED8311
Ranking: 1882/1820
Zysk: -207.84
Over/Under 2.5
-147 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.80
ED8311
ED8311
Ranking: 1882/1820
Zysk: -207.84
Asian Handicap (-1.5)
-116 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.60
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 1957/1820
Zysk: -315.4
Over/Under 2.5
-145 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.90
Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 2043/1820
Zysk: -672.62
Asian Handicap (-1.5)
-115 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.70
1 2

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Al Safa - Al-Mabarrah według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, FutBach (z -1.49% yieldu) gra o 6.08 stawiając 1 na Al-Mabarrah (+608) w zakładzie Draw No Bet. Jest też DaBigBadWolf z -3.03% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (-145) w zakładzie Over/Under 2.5. Przewidywany profit to 6.9. Zhubiitis (-4.43% yield) typuje po kursie -115 na Al Safa (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-1.5). Stawia 10 co może dać 8.7 profitu w razie wygranej.

FutBach
FutBach
Ranking: 736/1820
Yield: -1.49%
Draw No Bet
+608 for Al-Mabarrah
1/10
Szacowany zysk 6.08
DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Ranking: 807/1820
Yield: -3.03%
Over/Under 2.5
-145 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.90
Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 860/1820
Yield: -4.43%
Asian Handicap (-1.5)
-115 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.70
Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 860/1820
Yield: -4.43%
Over/Under 2
-294 for Over
10/10
Szacowany zysk 3.40
ED8311
ED8311
Ranking: 1043/1820
Yield: -8.43%
Over/Under 2.5
-147 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.80
1 2

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Al Safa - Al-Mabarrah w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! FutBach, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 7.36 stawia 1 po kursach +608 na Al-Mabarrah w zakładzie Draw No Bet. Taki typ może zapewnić 6.08 profitu. Zhubiitis (ODI: 5.41) typuje aby zyskać 8.7 profitu, stawiając 10 na Al Safa (-1.5), money back on draw (-115) w zakładzie Asian Handicap (-1.5). Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -1.73), ED8311, wybrał Over/Under 2.5 po stawce 10 przy kursach w wysokości -147 na Over, potencjalny profit wynosi 6.8.

FutBach
FutBach
Ranking: 221/1820
ODI: 7.36
Draw No Bet
+608 for Al-Mabarrah
1/10
Szacowany zysk 6.08
Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 257/1820
ODI: 5.41
Asian Handicap (-1.5)
-115 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.70
Zhubiitis
Zhubiitis
Ranking: 257/1820
ODI: 5.41
Over/Under 2
-294 for Over
10/10
Szacowany zysk 3.40
ED8311
ED8311
Ranking: 1629/1820
ODI: -1.73
Over/Under 2.5
-147 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.80
ED8311
ED8311
Ranking: 1629/1820
ODI: -1.73
Asian Handicap (-1.5)
-116 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.60
1 2

Obstaw najlepsze typy na Al Safa - Al-Mabarrah według AI

Jaki wynik Al Safa - Al-Mabarrah przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Al-Mabarrah w zakładzie Draw No Bet, po kursie +608, przy stawce 1 od FutBach. Typ na Over (-147) w zakładzie Over/Under 2.5 o stawce 10 od ED8311 to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Over w zakładzie Over/Under 2.5, na który DaBigBadWolf stawia 10 po kursie -145.

Draw No Bet
+608 for Al-Mabarrah
1/10
Szacowany zysk 6.08
Over/Under 2.5
-147 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.80
Asian Handicap (-1.5)
-116 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.60
Over/Under 2.5
-145 for Over
10/10
Szacowany zysk 6.90
Asian Handicap (-1.5)
-115 for Al Safa (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 8.70
1 2

Al Safa vs Al-Mabarrah Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +608 na Al-Mabarrah (Draw No Bet)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -147 na Over (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie