21.10.2026 12:00 • Europe • Europe Cup 2026/2027

AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko Typy Bukmacherskie i Przewidywania

AEK Larnaka kontra Tartu Ulikool/Estiko odbędzie się o 12:00 dnia 21.10.2026.

AEK Larnaca
AEK Larnaka
—
Tartu Ulikool/Estiko

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na AEK Larnaka vs Tartu Ulikool/Estiko wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-8.5)" z typem na "AEK Larnaka (-8.5), money back on draw" po kursie +125, który wybrało 1 z 1 użytkowników. Inny popularny zakład to "Home Away" na "AEK Larnaka" po kursie -294, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (-8.5)
AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 169.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Home Away
AEK Larnaka
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, pierwszymax (zajmujący pozycję 168 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 3.4 zysku, stawiając 10 na AEK Larnaka (-294) w zakładzie Home Away. Natomiast ayklacroix (zajmujący pozycję 1958), typuje po kursie +122 na Over (Over/Under 169.5) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 12.2.

pierwszymax
Ranking: 168/1933
Zysk: 42.01
Home Away
-294 for AEK Larnaka
10/10
Szacowany zysk 3.40
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1958/1933
Zysk: -994.88
Over/Under 169.5
+122 for Over
10/10
Szacowany zysk 12.20
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1958/1933
Zysk: -994.88
Asian Handicap (-8.5)
+125 for AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 12.50

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, pierwszymax (z 5.65% yieldu) gra o 3.4 stawiając 10 na AEK Larnaka (-294) w zakładzie Home Away. Jest też ayklacroix z -4.83% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (+122) w zakładzie Over/Under 169.5. Przewidywany profit to 12.2.

pierwszymax
Ranking: 443/1933
Yield: 5.65%
Home Away
-294 for AEK Larnaka
10/10
Szacowany zysk 3.40
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 980/1933
Yield: -4.83%
Over/Under 169.5
+122 for Over
10/10
Szacowany zysk 12.20
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 980/1933
Yield: -4.83%
Asian Handicap (-8.5)
+125 for AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 12.50

Typy bukmacherskie JohnnyBet na AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! pierwszymax, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.74 stawia 10 po kursach -294 na AEK Larnaka w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 3.4 profitu. ayklacroix (ODI: -24.3) typuje aby zyskać 12.2 profitu, stawiając 10 na Over (+122) w zakładzie Over/Under 169.5.

pierwszymax
Ranking: 515/1933
ODI: 0.74
Home Away
-294 for AEK Larnaka
10/10
Szacowany zysk 3.40
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1867/1933
ODI: -24.3
Over/Under 169.5
+122 for Over
10/10
Szacowany zysk 12.20
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1867/1933
ODI: -24.3
Asian Handicap (-8.5)
+125 for AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 12.50

Typy z analizami na AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko

ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1958/1933
Zysk: -994.88
Over/Under 169.5
+122 for Over
10/10
Szacowany zysk 12.20
Larnaca recibe a Tartu, los visitantes mostraron buena ofensiva en sus ultimos dos partidos de hecho vienen de sorprender de visita en esta competición con una buena cantidad de puntos y aunque los locales son buenos en defensa creo que el Tartu pondrá los suficientes puntos en el marcador como para que se pueda superar esta linea
ayklacroix
ayklacroix
Ranking: 1958/1933
Zysk: -994.88
Asian Handicap (-8.5)
+125 for AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 12.50
Larnaca recibe a Tartu, ciertamente el equipo visitante viene de una gran victoria de visitante pero ante un equipo de mucho menor calidad, los locales también vienen de ganar en casa y con una gran defensa limitando a sus rivales a menos de 70 puntos, este handicap es tiene buena probabilidad de ser cubierto

Obstaw najlepsze typy na AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko według AI

Jaki wynik AEK Larnaka - Tartu Ulikool/Estiko przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na AEK Larnaka w zakładzie Home Away, po kursie -294, przy stawce 10 od pierwszymax. Typ na Over (+122) w zakładzie Over/Under 169.5 o stawce 10 od ayklacroix to kolejny faworyt AI.

Home Away
-294 for AEK Larnaka
10/10
Szacowany zysk 3.40
Over/Under 169.5
+122 for Over
10/10
Szacowany zysk 12.20
Asian Handicap (-8.5)
+125 for AEK Larnaka (-8.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 12.50

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie AEK Larnaka kontra Tartu Ulikool/Estiko. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana AEK Larnaka (po kursie -294). Natomiast zwycięstwo Tartu Ulikool/Estiko (+238) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

AEK Larnaka vs Tartu Ulikool/Estiko Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -294 na AEK Larnaka (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +122 na Over (Over/Under 169.5)
Graj odpowiedzialnie