21.10.2026 12:30 • United Arab Emirates • Emirates D20 League 2026

Ajman Heroes - Abu Dhabi Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Ajman Heroes kontra Abu Dhabi odbędzie się o 12:30 dnia 21.10.2026.

Ajman Heroes
—
Abu Dhabi

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Ajman Heroes vs Abu Dhabi wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Ajman Heroes" po kursie -103, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Ajman Heroes
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ajman Heroes - Abu Dhabi według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, abreujg78 (zajmujący pozycję 2034 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 9.7 zysku, stawiając 10 na Ajman Heroes (-103) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2034/1927
Zysk: -37760.2
Home Away
-103 for Ajman Heroes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Ajman Heroes - Abu Dhabi według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, abreujg78 (z -17.89% yieldu) gra o 9.7 stawiając 10 na Ajman Heroes (-103) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1467/1927
Yield: -17.89%
Home Away
-103 for Ajman Heroes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Ajman Heroes - Abu Dhabi w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! abreujg78, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -43682.8 stawia 10 po kursach -103 na Ajman Heroes w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 9.7 profitu.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 2031/1927
ODI: -43682.8
Home Away
-103 for Ajman Heroes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Obstaw najlepsze typy na Ajman Heroes - Abu Dhabi według AI

Jaki wynik Ajman Heroes - Abu Dhabi przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Ajman Heroes w zakładzie Home Away, po kursie -103, przy stawce 10 od abreujg78.

Home Away
-103 for Ajman Heroes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Ajman Heroes kontra Abu Dhabi. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Ajman Heroes (po kursie -103). Natomiast zwycięstwo Abu Dhabi (-256) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Ajman Heroes vs Abu Dhabi Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -103 na Ajman Heroes (Home Away)
Graj odpowiedzialnie