05.07.2026 06:50 France WTA 125K Contrexeville 2026

Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Yana Morderger kontra Lucie Nguyen Tan odbędzie się o 06:50 dnia 05.07.2026.

Yana Morderger
Lucie Nguyen Tan

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Yana Morderger vs Lucie Nguyen Tan wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Yana Morderger" po kursie +998, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Yana Morderger
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Anakin Skywalker (zajmujący pozycję 15 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 43.72 zysku, stawiając 4 na Yana Morderger (+1093) w zakładzie Home Away. Natomiast theoxy (zajmujący pozycję 2076), typuje po kursie +998 na Yana Morderger (Home Away) stawiając 4, by uzyskać profit w wysokości 39.92.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Ranking: 15/1857
Zysk: 196.67
Home Away
+1093 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 43.72
theoxy
theoxy
Ranking: 2076/1857
Zysk: -493.26
Home Away
+998 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 39.92

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Anakin Skywalker (z 7.28% yieldu) gra o 43.72 stawiając 4 na Yana Morderger (+1093) w zakładzie Home Away. Jest też theoxy z -23.49% yieldu. Jego typ po stawce 4 przewidujący rezultat Yana Morderger po kursie (+998) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 39.92.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Ranking: 488/1857
Yield: 7.28%
Home Away
+1093 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 43.72
theoxy
theoxy
Ranking: 1499/1857
Yield: -23.49%
Home Away
+998 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 39.92

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Anakin Skywalker, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -9.05 stawia 4 po kursach +1093 na Yana Morderger w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 43.72 profitu. theoxy (ODI: -14.86) typuje aby zyskać 39.92 profitu, stawiając 4 na Yana Morderger (+998) w zakładzie Home Away.

Anakin Skywalker
Anakin Skywalker
Ranking: 1866/1857
ODI: -9.05
Home Away
+1093 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 43.72
theoxy
theoxy
Ranking: 1918/1857
ODI: -14.86
Home Away
+998 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 39.92

Obstaw najlepsze typy na Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan według AI

Jaki wynik Yana Morderger - Lucie Nguyen Tan przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Yana Morderger w zakładzie Home Away, po kursie +1093, przy stawce 4 od Anakin Skywalker. Typ na Yana Morderger (+998) w zakładzie Home Away o stawce 4 od theoxy to kolejny faworyt AI.

Home Away
+1093 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 43.72
Home Away
+998 for Yana Morderger
4/10
Szacowany zysk 39.92

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Yana Morderger kontra Lucie Nguyen Tan. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Yana Morderger (po kursie +998). Natomiast zwycięstwo Lucie Nguyen Tan (-1667) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Yana Morderger vs Lucie Nguyen Tan Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +1093 na Yana Morderger (Home Away)
Graj odpowiedzialnie