23.09.2026 05:00 Spain ITF W50 Yecla 2026

Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Valentina Ivanov kontra Lemaitre Tiphanie odbędzie się o 05:00 dnia 23.09.2026.

Valentina Ivanov
Lemaitre Tiphanie

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Valentina Ivanov vs Lemaitre Tiphanie wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Valentina Ivanov" po kursie -139, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Valentina Ivanov
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, abreujg78 (zajmujący pozycję 1745 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.2 zysku, stawiając 10 na Valentina Ivanov (-139) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1745/1648
Zysk: -25525.3
Home Away
-139 for Valentina Ivanov
10/10
Szacowany zysk 7.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, abreujg78 (z -18.99% yieldu) gra o 7.2 stawiając 10 na Valentina Ivanov (-139) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Away
-139 for Valentina Ivanov
10/10
Szacowany zysk 7.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! abreujg78, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -28438.8 stawia 10 po kursach -139 na Valentina Ivanov w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 7.2 profitu.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Away
-139 for Valentina Ivanov
10/10
Szacowany zysk 7.20

Obstaw najlepsze typy na Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie według AI

Jaki wynik Valentina Ivanov - Lemaitre Tiphanie przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Valentina Ivanov w zakładzie Home Away, po kursie -139, przy stawce 10 od abreujg78.

Home Away
-139 for Valentina Ivanov
10/10
Szacowany zysk 7.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Valentina Ivanov kontra Lemaitre Tiphanie. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Valentina Ivanov (po kursie -139). Natomiast zwycięstwo Lemaitre Tiphanie (-125) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Valentina Ivanov vs Lemaitre Tiphanie Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -139 na Valentina Ivanov (Home Away)
Graj odpowiedzialnie