15.10.2026 10:00 • Algeria • Ligue 2 2026/2027

USM El Harrach - RC Arba Typy Bukmacherskie i Przewidywania

USM El Harrach kontra RC Arba odbędzie się o 10:00 dnia 15.10.2026.

USM El Harrach
USM El Harrach
—
RC Arba
RC Arba

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 1.5
Over
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na USM El Harrach - RC Arba według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, AandN (zajmujący pozycję 1750 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.0 zysku, stawiając 10 na Over (-250) w zakładzie Over/Under 1.5. Natomiast Red Fury (zajmujący pozycję 1784), typuje po kursie +103 na Over (Over/Under 2.5) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 10.3. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1892 w tym sezonie), Klave33 gra o 17.52, stawiając 8 po kursie +219 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half.

AandN
AandN
Ranking: 1750/1856
Zysk: -369.99
Over/Under 1.5
-250 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.00
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1784/1856
Zysk: -481.99
Over/Under 2.5
+103 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.30
Klave33
Klave33
Ranking: 1892/1856
Zysk: -1407.78
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Szacowany zysk 17.52

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na USM El Harrach - RC Arba według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, AandN (z -1.21% yieldu) gra o 4.0 stawiając 10 na Over (-250) w zakładzie Over/Under 1.5. Jest też Red Fury z -3.27% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (+103) w zakładzie Over/Under 2.5. Przewidywany profit to 10.3. Klave33 (-4.25% yield) typuje po kursie +219 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Stawia 8 co może dać 17.52 profitu w razie wygranej.

AandN
AandN
Ranking: 674/1856
Yield: -1.21%
Over/Under 1.5
-250 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.00
Red Fury
Red Fury
Ranking: 809/1856
Yield: -3.27%
Over/Under 2.5
+103 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.30
Klave33
Klave33
Ranking: 876/1856
Yield: -4.25%
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Szacowany zysk 17.52

Typy bukmacherskie JohnnyBet na USM El Harrach - RC Arba w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Klave33, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 528.87 stawia 8 po kursach +219 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Taki typ może zapewnić 17.52 profitu. AandN (ODI: -38.6) typuje aby zyskać 4.0 profitu, stawiając 10 na Over (-250) w zakładzie Over/Under 1.5. Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -148.27), Red Fury, wybrał Over/Under 2.5 po stawce 10 przy kursach w wysokości +103 na Over, potencjalny profit wynosi 10.3.

Klave33
Klave33
Ranking: 16/1856
ODI: 528.87
Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Szacowany zysk 17.52
AandN
AandN
Ranking: 1813/1856
ODI: -38.6
Over/Under 1.5
-250 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.00
Red Fury
Red Fury
Ranking: 1875/1856
ODI: -148.27
Over/Under 2.5
+103 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.30

Obstaw najlepsze typy na USM El Harrach - RC Arba według AI

Jaki wynik USM El Harrach - RC Arba przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half, po kursie +219, przy stawce 8 od Klave33. Typ na Over (-250) w zakładzie Over/Under 1.5 o stawce 10 od AandN to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Over w zakładzie Over/Under 2.5, na który Red Fury stawia 10 po kursie +103.

Over/Under 1.5, 1st Half
+219 for Over
8/10
Szacowany zysk 17.52
Over/Under 1.5
-250 for Over
10/10
Szacowany zysk 4.00
Over/Under 2.5
+103 for Over
10/10
Szacowany zysk 10.30

USM El Harrach vs RC Arba Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -250 na Over (Over/Under 1.5)
Graj odpowiedzialnie