20.10.2026 15:15 • Colombia • Primera B 2026

Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Tigres FC kontra Real Soacha Cundinamarca odbędzie się o 15:15 dnia 20.10.2026.

Tigres FC
Tigres FC
—
Real Soacha Cundinamarca
Real Soacha Cundinamarca

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Tigres FC vs Real Soacha Cundinamarca wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Tigres FC" po kursie +127, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Tigres FC
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, IvanchoX (zajmujący pozycję 1825 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 12.7 zysku, stawiając 10 na Tigres FC (+127) w zakładzie Home Draw Away.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1825/1915
Zysk: -417.66
Home Draw Away
+127 for Tigres FC
10/10
Szacowany zysk 12.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, IvanchoX (z -3.18% yieldu) gra o 12.7 stawiając 10 na Tigres FC (+127) w zakładzie Home Draw Away.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 849/1915
Yield: -3.18%
Home Draw Away
+127 for Tigres FC
10/10
Szacowany zysk 12.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! IvanchoX , ze wskaźnikiem ODI na poziomie -35.78 stawia 10 po kursach +127 na Tigres FC w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 12.7 profitu.

IvanchoX
IvanchoX
Ranking: 1869/1915
ODI: -35.78
Home Draw Away
+127 for Tigres FC
10/10
Szacowany zysk 12.70

Obstaw najlepsze typy na Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca według AI

Jaki wynik Tigres FC - Real Soacha Cundinamarca przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Tigres FC w zakładzie Home Draw Away, po kursie +127, przy stawce 10 od IvanchoX .

Home Draw Away
+127 for Tigres FC
10/10
Szacowany zysk 12.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Tigres FC kontra Real Soacha Cundinamarca. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Tigres FC (po kursie +127). Natomiast zwycięstwo Real Soacha Cundinamarca (+219) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+179).

1 100%
X 0%
2 0%

Tigres FC vs Real Soacha Cundinamarca Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +127 na Tigres FC (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie