19.10.2026 21:00 • Panama • LPF 2026

Sporting San Miguelito - Tauro FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Sporting San Miguelito kontra Tauro FC odbędzie się o 21:00 dnia 19.10.2026.

Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito
—
Tauro F.C.
Tauro FC

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.25
Under
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sporting San Miguelito - Tauro FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Red Fury (zajmujący pozycję 1865 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 10.3 zysku, stawiając 10 na Under (+103) w zakładzie Over/Under 2.25.

Red Fury
Red Fury
Ranking: 1865/1910
Zysk: -582.75
Over/Under 2.25
+103 for Under
10/10
Szacowany zysk 10.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Sporting San Miguelito - Tauro FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Red Fury (z -3.58% yieldu) gra o 10.3 stawiając 10 na Under (+103) w zakładzie Over/Under 2.25.

Red Fury
Red Fury
Ranking: 882/1910
Yield: -3.58%
Over/Under 2.25
+103 for Under
10/10
Szacowany zysk 10.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Sporting San Miguelito - Tauro FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Red Fury, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -140.44 stawia 10 po kursach +103 na Under w zakładzie Over/Under 2.25. Taki typ może zapewnić 10.3 profitu.

Red Fury
Red Fury
Ranking: 1938/1910
ODI: -140.44
Over/Under 2.25
+103 for Under
10/10
Szacowany zysk 10.30

Obstaw najlepsze typy na Sporting San Miguelito - Tauro FC według AI

Jaki wynik Sporting San Miguelito - Tauro FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Under w zakładzie Over/Under 2.25, po kursie +103, przy stawce 10 od Red Fury.

Over/Under 2.25
+103 for Under
10/10
Szacowany zysk 10.30

Sporting San Miguelito vs Tauro FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +103 na Under (Over/Under 2.25)
Graj odpowiedzialnie