24.10.2026 04:30 • Australia • NBL 2026/2027

SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers Typy Bukmacherskie i Przewidywania

SE Melbourne Phoenix kontra Adelaide 36ers odbędzie się o 04:30 dnia 24.10.2026.

SE Melbourne Phoenix
—
Adelaide 36ers
Adelaide 36ers

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na SE Melbourne Phoenix vs Adelaide 36ers wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "SE Melbourne Phoenix" po kursie -133, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
SE Melbourne Phoenix
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 189.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, EROY (zajmujący pozycję 1811 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 7.5 zysku, stawiając 10 na SE Melbourne Phoenix (-133) w zakładzie Home Away. Natomiast Orythree (zajmujący pozycję 2001), typuje po kursie -130 na Over (Over/Under 189.5) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 7.7.

EROY
EROY
Ranking: 1811/1966
Zysk: -276.78
Home Away
-133 for SE Melbourne Phoenix
10/10
Szacowany zysk 7.50
Orythree
Orythree
Ranking: 2001/1966
Zysk: -965.66
Over/Under 189.5
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, EROY (z -2.97% yieldu) gra o 7.5 stawiając 10 na SE Melbourne Phoenix (-133) w zakładzie Home Away. Jest też Orythree z -4.62% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (-130) w zakładzie Over/Under 189.5. Przewidywany profit to 7.7.

EROY
EROY
Ranking: 840/1966
Yield: -2.97%
Home Away
-133 for SE Melbourne Phoenix
10/10
Szacowany zysk 7.50
Orythree
Orythree
Ranking: 980/1966
Yield: -4.62%
Over/Under 189.5
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! EROY, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 11.83 stawia 10 po kursach -133 na SE Melbourne Phoenix w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 7.5 profitu. Orythree (ODI: 10.28) typuje aby zyskać 7.7 profitu, stawiając 10 na Over (-130) w zakładzie Over/Under 189.5.

EROY
EROY
Ranking: 222/1966
ODI: 11.83
Home Away
-133 for SE Melbourne Phoenix
10/10
Szacowany zysk 7.50
Orythree
Orythree
Ranking: 229/1966
ODI: 10.28
Over/Under 189.5
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70

Obstaw najlepsze typy na SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers według AI

Jaki wynik SE Melbourne Phoenix - Adelaide 36ers przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na SE Melbourne Phoenix w zakładzie Home Away, po kursie -133, przy stawce 10 od EROY. Typ na Over (-130) w zakładzie Over/Under 189.5 o stawce 10 od Orythree to kolejny faworyt AI.

Home Away
-133 for SE Melbourne Phoenix
10/10
Szacowany zysk 7.50
Over/Under 189.5
-130 for Over
10/10
Szacowany zysk 7.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie SE Melbourne Phoenix kontra Adelaide 36ers. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana SE Melbourne Phoenix (po kursie -133). Natomiast zwycięstwo Adelaide 36ers (+108) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

SE Melbourne Phoenix vs Adelaide 36ers Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -133 na SE Melbourne Phoenix (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -130 na Over (Over/Under 189.5)
Graj odpowiedzialnie