31.08.2026 14:00 Netherlands Eerste Divisie 2026/2027

PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy Typy Bukmacherskie i Przewidywania

PSV Rezerwy kontra Ajax Amsterdam Rezerwy odbędzie się o 14:00 dnia 31.08.2026.

PSV Reserves
PSV Rezerwy
Ajax Amsterdam Reserves
Ajax Amsterdam Rezerwy

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Wilhelmine (zajmujący pozycję 1482 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 2.4 zysku, stawiając 10 na Over (-417) w zakładzie Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1482/1328
Zysk: -2632.91
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Wilhelmine (z -5.56% yieldu) gra o 2.4 stawiając 10 na Over (-417) w zakładzie Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 732/1328
Yield: -5.56%
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Wilhelmine, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -3240.03 stawia 10 po kursach -417 na Over w zakładzie Over/Under 2.5. Taki typ może zapewnić 2.4 profitu.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1482/1328
ODI: -3240.03
Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.40

Obstaw najlepsze typy na PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy według AI

Jaki wynik PSV Rezerwy - Ajax Amsterdam Rezerwy przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 2.5, po kursie -417, przy stawce 10 od Wilhelmine.

Over/Under 2.5
-417 for Over
10/10
Szacowany zysk 2.40

PSV Rezerwy vs Ajax Amsterdam Rezerwy Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -417 na Over (Over/Under 2.5)
Graj odpowiedzialnie