26.09.2026 01:00 • Japan • NPB 2026

Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Orix Buffaloes kontra Hokkaido Nippon Ham Fighters odbędzie się o 01:00 dnia 26.09.2026.

Orix Buffaloes
Orix Buffaloes
—
Hokkaido Nippon Ham Fighters
Hokkaido Nippon Ham Fighters

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Orix Buffaloes vs Hokkaido Nippon Ham Fighters wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Orix Buffaloes" po kursie -103, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Orix Buffaloes
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Orythree (zajmujący pozycję 1451 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 9.7 zysku, stawiając 10 na Orix Buffaloes (-103) w zakładzie Home Away.

Orythree
Orythree
Ranking: 1451/1672
Zysk: -172.26
Home Away
-103 for Orix Buffaloes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Orythree (z -1.68% yieldu) gra o 9.7 stawiając 10 na Orix Buffaloes (-103) w zakładzie Home Away.

Orythree
Orythree
Ranking: 633/1672
Yield: -1.68%
Home Away
-103 for Orix Buffaloes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Orythree, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 7.31 stawia 10 po kursach -103 na Orix Buffaloes w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 9.7 profitu.

Orythree
Orythree
Ranking: 224/1672
ODI: 7.31
Home Away
-103 for Orix Buffaloes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Obstaw najlepsze typy na Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters według AI

Jaki wynik Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon Ham Fighters przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Orix Buffaloes w zakładzie Home Away, po kursie -103, przy stawce 10 od Orythree.

Home Away
-103 for Orix Buffaloes
10/10
Szacowany zysk 9.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Orix Buffaloes kontra Hokkaido Nippon Ham Fighters. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Orix Buffaloes (po kursie -103). Natomiast zwycięstwo Hokkaido Nippon Ham Fighters (-116) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Orix Buffaloes vs Hokkaido Nippon Ham Fighters Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -103 na Orix Buffaloes (Home Away)
Graj odpowiedzialnie