30.08.2026 13:35 United States MLB 2026

New York Yankees - Boston Red Sox Typy Bukmacherskie i Przewidywania

New York Yankees kontra Boston Red Sox odbędzie się o 13:35 dnia 30.08.2026.

New York Yankees
New York Yankees
Boston Red Sox
Boston Red Sox

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na New York Yankees vs Boston Red Sox wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (1.5)" z typem na "Boston Red Sox (-1.5), money back on draw" po kursie +148, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (1.5)
Boston Red Sox (-1.5), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na New York Yankees - Boston Red Sox według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, aphrodite (zajmujący pozycję 1499 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 14.8 zysku, stawiając 10 na Boston Red Sox (-1.5), money back on draw (+148) w zakładzie Asian Handicap (1.5).

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1499/1334
Zysk: -3045.87
Asian Handicap (1.5)
+148 for Boston Red Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 14.80

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na New York Yankees - Boston Red Sox według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, aphrodite (z -7.56% yieldu) gra o 14.8 stawiając 10 na Boston Red Sox (-1.5), money back on draw (+148) w zakładzie Asian Handicap (1.5).

aphrodite
aphrodite
Ranking: 814/1334
Yield: -7.56%
Asian Handicap (1.5)
+148 for Boston Red Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 14.80

Typy bukmacherskie JohnnyBet na New York Yankees - Boston Red Sox w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! aphrodite, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -2955.01 stawia 10 po kursach +148 na Boston Red Sox (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (1.5). Taki typ może zapewnić 14.8 profitu.

aphrodite
aphrodite
Ranking: 1497/1334
ODI: -2955.01
Asian Handicap (1.5)
+148 for Boston Red Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 14.80

Obstaw najlepsze typy na New York Yankees - Boston Red Sox według AI

Jaki wynik New York Yankees - Boston Red Sox przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Boston Red Sox (-1.5), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (1.5), po kursie +148, przy stawce 10 od aphrodite.

Asian Handicap (1.5)
+148 for Boston Red Sox (-1.5), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 14.80

New York Yankees vs Boston Red Sox Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +148 na Boston Red Sox (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (1.5))
Graj odpowiedzialnie