28.07.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Morecambe - AFC Fylde Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Morecambe kontra AFC Fylde odbędzie się o 14:00 dnia 28.07.2026.

Morecambe FC
Morecambe
AFC Fylde
AFC Fylde

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Morecambe - AFC Fylde według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Girl with passion (zajmujący pozycję 1993 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 11.8 zysku, stawiając 10 na Over (+118) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Natomiast Papadenis (zajmujący pozycję 2027), typuje po kursie +114 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 11.4.

Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 1993/2013
Zysk: -283.4
Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.80
Papadenis
Papadenis
Ranking: 2027/2013
Zysk: -346.22
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Morecambe - AFC Fylde według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Girl with passion (z -8.54% yieldu) gra o 11.8 stawiając 10 na Over (+118) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Jest też Papadenis z -9.95% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Over po kursie (+114) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Przewidywany profit to 11.4.

Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 1068/2013
Yield: -8.54%
Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.80
Papadenis
Papadenis
Ranking: 1132/2013
Yield: -9.95%
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Morecambe - AFC Fylde w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Papadenis, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 51.54 stawia 10 po kursach +114 na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half. Taki typ może zapewnić 11.4 profitu. Girl with passion (ODI: -23.87) typuje aby zyskać 11.8 profitu, stawiając 10 na Over (+118) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half.

Papadenis
Papadenis
Ranking: 94/2013
ODI: 51.54
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40
Girl with passion
Girl with passion
Ranking: 2060/2013
ODI: -23.87
Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.80

Obstaw najlepsze typy na Morecambe - AFC Fylde według AI

Jaki wynik Morecambe - AFC Fylde przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Over w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half, po kursie +118, przy stawce 10 od Girl with passion. Typ na Over (+114) w zakładzie Over/Under 1.5, 1st Half o stawce 10 od Papadenis to kolejny faworyt AI.

Over/Under 1.5, 1st Half
+118 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.80
Over/Under 1.5, 1st Half
+114 for Over
10/10
Szacowany zysk 11.40

Morecambe vs AFC Fylde Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +118 na Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Graj odpowiedzialnie