26.08.2026 14:00 Uruguay Copa Uruguay 2026

Juventud Piedras - Club Oriental Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Juventud Piedras kontra Club Oriental odbędzie się o 14:00 dnia 26.08.2026.

Juventud Piedras
Juventud Piedras
Club Oriental
Club Oriental

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Juventud Piedras vs Club Oriental wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Juventud Piedras" po kursie -147, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Juventud Piedras
100%
1 z 1 typerów
Correct Score
2:1
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Juventud Piedras - Club Oriental według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Furygaming (zajmujący pozycję 258 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.8 zysku, stawiając 10 na Juventud Piedras (-147) w zakładzie Home Draw Away. Natomiast samax (zajmujący pozycję 1352), typuje po kursie +646 na 2:1 (Correct Score) stawiając 6, by uzyskać profit w wysokości 38.76.

Furygaming
Ranking: 258/1273
Zysk: 14.3
Home Draw Away
-147 for Juventud Piedras
10/10
Szacowany zysk 6.80
samax
samax
Ranking: 1352/1273
Zysk: -421.43
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Szacowany zysk 38.76

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Juventud Piedras - Club Oriental według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Furygaming (z 5.72% yieldu) gra o 6.8 stawiając 10 na Juventud Piedras (-147) w zakładzie Home Draw Away. Jest też samax z -5.54% yieldu. Jego typ po stawce 6 przewidujący rezultat 2:1 po kursie (+646) w zakładzie Correct Score. Przewidywany profit to 38.76.

Furygaming
Ranking: 284/1273
Yield: 5.72%
Home Draw Away
-147 for Juventud Piedras
10/10
Szacowany zysk 6.80
samax
samax
Ranking: 683/1273
Yield: -5.54%
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Szacowany zysk 38.76

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Juventud Piedras - Club Oriental w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Furygaming, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -0.07 stawia 10 po kursach -147 na Juventud Piedras w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 6.8 profitu. samax (ODI: -81.36) typuje aby zyskać 38.76 profitu, stawiając 6 na 2:1 (+646) w zakładzie Correct Score.

Furygaming
Ranking: 787/1273
ODI: -0.07
Home Draw Away
-147 for Juventud Piedras
10/10
Szacowany zysk 6.80
samax
samax
Ranking: 1389/1273
ODI: -81.36
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Szacowany zysk 38.76

Obstaw najlepsze typy na Juventud Piedras - Club Oriental według AI

Jaki wynik Juventud Piedras - Club Oriental przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Juventud Piedras w zakładzie Home Draw Away, po kursie -147, przy stawce 10 od Furygaming. Typ na 2:1 (+646) w zakładzie Correct Score o stawce 6 od samax to kolejny faworyt AI.

Home Draw Away
-147 for Juventud Piedras
10/10
Szacowany zysk 6.80
Correct Score
+646 for 2:1
6/10
Szacowany zysk 38.76

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Juventud Piedras kontra Club Oriental. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Juventud Piedras (po kursie -147). Natomiast zwycięstwo Club Oriental (+390) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+242).

1 100%
X 0%
2 0%
Typ:
Kurs bukmacherski +646 na Juventud Piedras 2:1 Club Oriental

Juventud Piedras vs Club Oriental Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -147 na Juventud Piedras (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie