25.09.2026 12:00 • Italy • ATP Challenger Genova 2 2026

Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Jay Clarke kontra Carlo Alberto Caniato odbędzie się o 12:00 dnia 25.09.2026.

Jay Clarke
—
Carlo Alberto Caniato

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Jay Clarke vs Carlo Alberto Caniato wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Jay Clarke" po kursie +106, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Jay Clarke
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, abreujg78 (zajmujący pozycję 1769 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 10.6 zysku, stawiając 10 na Jay Clarke (+106) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1769/1664
Zysk: -27008.1
Home Away
+106 for Jay Clarke
10/10
Szacowany zysk 10.60

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, abreujg78 (z -19.15% yieldu) gra o 10.6 stawiając 10 na Jay Clarke (+106) w zakładzie Home Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
+106 for Jay Clarke
10/10
Szacowany zysk 10.60

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! abreujg78, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -29942.3 stawia 10 po kursach +106 na Jay Clarke w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 10.6 profitu.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
+106 for Jay Clarke
10/10
Szacowany zysk 10.60

Obstaw najlepsze typy na Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato według AI

Jaki wynik Jay Clarke - Carlo Alberto Caniato przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Jay Clarke w zakładzie Home Away, po kursie +106, przy stawce 10 od abreujg78.

Home Away
+106 for Jay Clarke
10/10
Szacowany zysk 10.60

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Jay Clarke kontra Carlo Alberto Caniato. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Jay Clarke (po kursie +106). Natomiast zwycięstwo Carlo Alberto Caniato (-120) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Jay Clarke vs Carlo Alberto Caniato Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +106 na Jay Clarke (Home Away)
Graj odpowiedzialnie