29.08.2026 05:00 Japan J2 League 2026/2027

Iwaki SC - Albirex Niigata Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Iwaki SC kontra Albirex Niigata odbędzie się o 05:00 dnia 29.08.2026.

Iwaki SC
Iwaki SC
Albirex Niigata
Albirex Niigata

Co obstawiać?

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Iwaki SC - Albirex Niigata według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Kibetchemu (zajmujący pozycję 1118 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 16.0 zysku, stawiając 8 na Draw (+200) w zakładzie Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1118/1315
Zysk: -79.22
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Szacowany zysk 16.00

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Iwaki SC - Albirex Niigata według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Kibetchemu (z -2.1% yieldu) gra o 16.0 stawiając 8 na Draw (+200) w zakładzie Home Draw Away.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 559/1315
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Szacowany zysk 16.00

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Iwaki SC - Albirex Niigata w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Kibetchemu, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -41.24 stawia 8 po kursach +200 na Draw w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 16.0 profitu.

Kibetchemu
Kibetchemu
Ranking: 1403/1315
ODI: -41.24
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Szacowany zysk 16.00

Obstaw najlepsze typy na Iwaki SC - Albirex Niigata według AI

Jaki wynik Iwaki SC - Albirex Niigata przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Draw w zakładzie Home Draw Away, po kursie +200, przy stawce 8 od Kibetchemu.

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Szacowany zysk 16.00

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Iwaki SC kontra Albirex Niigata. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest remis (po kursie +200). Wygrana Iwaki SC (+150) zebrała 0% głosów. Zwycięstwo Albirex Niigata (+186) wytypowało 0% użytkowników.

1 0%
X 100%
2 0%

Iwaki SC vs Albirex Niigata Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +200 na Draw (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie