24.10.2026 02:30 • Australia • NBL 2026/2027

Illawarra Hawks - Brisbane Bullets Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Illawarra Hawks kontra Brisbane Bullets odbędzie się o 02:30 dnia 24.10.2026.

Illawarra Hawks
—
Brisbane Bullets

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Illawarra Hawks vs Brisbane Bullets wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Illawarra Hawks" po kursie -179, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Illawarra Hawks
100%
1 z 1 typerów
Over/Under 197.5
Under
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Illawarra Hawks - Brisbane Bullets według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, EROY (zajmujący pozycję 1811 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 5.6 zysku, stawiając 10 na Illawarra Hawks (-179) w zakładzie Home Away. Natomiast Orythree (zajmujący pozycję 2001), typuje po kursie -122 na Under (Over/Under 197.5) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 8.2.

EROY
EROY
Ranking: 1811/1966
Zysk: -276.78
Home Away
-179 for Illawarra Hawks
10/10
Szacowany zysk 5.60
Orythree
Orythree
Ranking: 2001/1966
Zysk: -965.66
Over/Under 197.5
-122 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Illawarra Hawks - Brisbane Bullets według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, EROY (z -2.97% yieldu) gra o 5.6 stawiając 10 na Illawarra Hawks (-179) w zakładzie Home Away. Jest też Orythree z -4.62% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Under po kursie (-122) w zakładzie Over/Under 197.5. Przewidywany profit to 8.2.

EROY
EROY
Ranking: 840/1966
Yield: -2.97%
Home Away
-179 for Illawarra Hawks
10/10
Szacowany zysk 5.60
Orythree
Orythree
Ranking: 980/1966
Yield: -4.62%
Over/Under 197.5
-122 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Illawarra Hawks - Brisbane Bullets w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! EROY, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 11.83 stawia 10 po kursach -179 na Illawarra Hawks w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 5.6 profitu. Orythree (ODI: 10.28) typuje aby zyskać 8.2 profitu, stawiając 10 na Under (-122) w zakładzie Over/Under 197.5.

EROY
EROY
Ranking: 222/1966
ODI: 11.83
Home Away
-179 for Illawarra Hawks
10/10
Szacowany zysk 5.60
Orythree
Orythree
Ranking: 229/1966
ODI: 10.28
Over/Under 197.5
-122 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.20

Obstaw najlepsze typy na Illawarra Hawks - Brisbane Bullets według AI

Jaki wynik Illawarra Hawks - Brisbane Bullets przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Illawarra Hawks w zakładzie Home Away, po kursie -179, przy stawce 10 od EROY. Typ na Under (-122) w zakładzie Over/Under 197.5 o stawce 10 od Orythree to kolejny faworyt AI.

Home Away
-179 for Illawarra Hawks
10/10
Szacowany zysk 5.60
Over/Under 197.5
-122 for Under
10/10
Szacowany zysk 8.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Illawarra Hawks kontra Brisbane Bullets. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Illawarra Hawks (po kursie -179). Natomiast zwycięstwo Brisbane Bullets (+158) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Illawarra Hawks vs Brisbane Bullets Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -179 na Illawarra Hawks (Home Away)
Typ 2:
Kurs bukmacherski -122 na Under (Over/Under 197.5)
Graj odpowiedzialnie