Wydarzenie w trakcie
24.10.2026 04:30 • Vietnam • V-League 2 2026/2027

Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Bong da Hue kontra Ba Ria Vung Tau FC odbędzie się o 04:30 dnia 24.10.2026.

Bong da Hue
Bong da Hue
—
Ba Ria Vung Tau FC
Ba Ria Vung Tau FC

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Bong da Hue vs Ba Ria Vung Tau FC wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (-0.25)" z typem na "Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw" po kursie -357, który wybrało 1 z 1 użytkowników. Inny popularny zakład to "Home Draw Away" na "Bong da Hue" po kursie +247, wskazany przez 100% użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Over/Under 2.5
Under
50%
1 z 2 typerów
Asian Handicap (-0.25)
Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw
100%
1 z 1 typerów
Correct Score
0:1
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, HIDE BALL (zajmujący pozycję 5 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 9.9 zysku, stawiając 10 na Over (-101) w zakładzie Over/Under 2.5. Natomiast Blaze01 (zajmujący pozycję 1385), typuje po kursie +247 na Bong da Hue (Home Draw Away) stawiając 8, by uzyskać profit w wysokości 19.76. Trzeci najskuteczniejszy typer pod względem profitu (1953 w tym sezonie), Plamiacz gra o 19.36, stawiając 8 po kursie +242 na 0:1 w zakładzie Correct Score.

HIDE BALL
Ranking: 5/1971
Zysk: 332.68
Over/Under 2.5
-101 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.90
Blaze01
Blaze01
Ranking: 1385/1971
Zysk: -52.05
Home Draw Away
+247 for Bong da Hue
8/10
Szacowany zysk 19.76
Plamiacz
Plamiacz
Ranking: 1953/1971
Zysk: -687.36
Correct Score
+242 for 0:1
8/10
Szacowany zysk 19.36
szem55
szem55
Ranking: 2027/1971
Zysk: -1348.21
Asian Handicap (-0.25)
-357 for Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.80
Over/Under 2.5
-135 for Under
10/10
Szacowany zysk 7.40

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, HIDE BALL (z 15.49% yieldu) gra o 9.9 stawiając 10 na Over (-101) w zakładzie Over/Under 2.5. Jest też Blaze01 z -0.78% yieldu. Jego typ po stawce 8 przewidujący rezultat Bong da Hue po kursie (+247) w zakładzie Home Draw Away. Przewidywany profit to 19.76. Plamiacz (-4.1% yield) typuje po kursie +242 na 0:1 w zakładzie Correct Score. Stawia 8 co może dać 19.36 profitu w razie wygranej.

HIDE BALL
Ranking: 303/1971
Yield: 15.49%
Over/Under 2.5
-101 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.90
Blaze01
Blaze01
Ranking: 693/1971
Yield: -0.78%
Home Draw Away
+247 for Bong da Hue
8/10
Szacowany zysk 19.76
Plamiacz
Plamiacz
Ranking: 937/1971
Yield: -4.1%
Correct Score
+242 for 0:1
8/10
Szacowany zysk 19.36
szem55
szem55
Ranking: 1141/1971
Yield: -7.05%
Asian Handicap (-0.25)
-357 for Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.80
Over/Under 2.5
-135 for Under
10/10
Szacowany zysk 7.40

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! HIDE BALL, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 12.42 stawia 10 po kursach -101 na Over w zakładzie Over/Under 2.5. Taki typ może zapewnić 9.9 profitu. szem55 (ODI: -46.48) typuje aby zyskać 2.8 profitu, stawiając 10 na Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw (-357) w zakładzie Asian Handicap (-0.25). Trzeci typer w ogólnym rankingu ODI: -69.11), Blaze01, wybrał Home Draw Away po stawce 8 przy kursach w wysokości +247 na Bong da Hue, potencjalny profit wynosi 19.76.

HIDE BALL
Ranking: 211/1971
ODI: 12.42
Over/Under 2.5
-101 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.90
szem55
szem55
Ranking: 1962/1971
ODI: -46.48
Asian Handicap (-0.25)
-357 for Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.80
Blaze01
Blaze01
Ranking: 1986/1971
ODI: -69.11
Home Draw Away
+247 for Bong da Hue
8/10
Szacowany zysk 19.76
Plamiacz
Plamiacz
Ranking: 2005/1971
ODI: -109.2
Correct Score
+242 for 0:1
8/10
Szacowany zysk 19.36
Over/Under 2.5
-135 for Under
10/10
Szacowany zysk 7.40

Obstaw najlepsze typy na Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC według AI

Jaki wynik Bong da Hue - Ba Ria Vung Tau FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (-0.25), po kursie -357, przy stawce 10 od szem55. Typ na Over (-101) w zakładzie Over/Under 2.5 o stawce 10 od HIDE BALL to kolejny faworyt AI. Trzeci najbliższy wygranej zakład według algorytmu to Bong da Hue w zakładzie Home Draw Away, na który Blaze01 stawia 8 po kursie +247.

Asian Handicap (-0.25)
-357 for Ba Ria Vung Tau FC (+0.25), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 2.80
Over/Under 2.5
-101 for Over
10/10
Szacowany zysk 9.90
Home Draw Away
+247 for Bong da Hue
8/10
Szacowany zysk 19.76
Correct Score
+242 for 0:1
8/10
Szacowany zysk 19.36
Over/Under 2.5
-135 for Under
10/10
Szacowany zysk 7.40

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Bong da Hue kontra Ba Ria Vung Tau FC. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Bong da Hue (po kursie +247). Natomiast zwycięstwo Ba Ria Vung Tau FC wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%
Typ:
Kurs bukmacherski +242 na Bong da Hue 0:1 Ba Ria Vung Tau FC

Bong da Hue vs Ba Ria Vung Tau FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -101 na Over (Over/Under 2.5)
Typ 2:
Kurs bukmacherski +247 na Bong da Hue (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie