01.08.2026 14:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

Girona FC - Arsenal Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Girona FC kontra Arsenal odbędzie się o 14:00 dnia 01.08.2026.

Girona
Girona FC
Arsenal
Arsenal

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Girona FC vs Arsenal wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Arsenal" po kursie -119, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Arsenal
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Girona FC - Arsenal według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Bohdani (zajmujący pozycję 989 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 8.4 zysku, stawiając 10 na Arsenal (-119) w zakładzie Home Draw Away.

Bohdani
Bohdani
Ranking: 989/2055
Zysk: -8.0
Home Draw Away
-119 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.40
Home Draw Away
-114 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.80

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Girona FC - Arsenal według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Bohdani (z -100.0% yieldu) gra o 8.4 stawiając 10 na Arsenal (-119) w zakładzie Home Draw Away.

Bohdani
Bohdani
Ranking: 1910/2055
Yield: -100.0%
Home Draw Away
-119 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.40
Home Draw Away
-114 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.80

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Girona FC - Arsenal w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Bohdani, ze wskaźnikiem ODI na poziomie 0.0 stawia 10 po kursach -119 na Arsenal w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 8.4 profitu.

Bohdani
Bohdani
Ranking: 1109/2055
ODI: 0.0
Home Draw Away
-119 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.40
Home Draw Away
-114 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.80

Obstaw najlepsze typy na Girona FC - Arsenal według AI

Jaki wynik Girona FC - Arsenal przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Arsenal w zakładzie Home Draw Away, po kursie -119, przy stawce 10 od Bohdani. Typ na Arsenal (-114) w zakładzie Home Draw Away o stawce 10 od ivaanpiri to kolejny faworyt AI.

Home Draw Away
-119 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.40
Home Draw Away
-114 for Arsenal
10/10
Szacowany zysk 8.80

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Girona FC kontra Arsenal. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Arsenal (po kursie -119). Zwycięstwo drużyny Girona FC (+280) zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis (+209).

1 0%
X 0%
2 100%

Girona FC vs Arsenal Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -119 na Arsenal (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie