03.08.2026 11:00 Slovakia 2. Liga 2026/2027

FK Inter Bratysława - MSK Żylina B Typy Bukmacherskie i Przewidywania

FK Inter Bratysława kontra MSK Żylina B odbędzie się o 11:00 dnia 03.08.2026.

FK Inter Bratislava
FK Inter Bratysława
MSK Zilina B
MSK Żylina B

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na FK Inter Bratysława vs MSK Żylina B wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "FK Inter Bratysława" po kursie -149, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
FK Inter Bratysława
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FK Inter Bratysława - MSK Żylina B według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, supcio (zajmujący pozycję 414 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 6.7 zysku, stawiając 10 na FK Inter Bratysława (-149) w zakładzie Home Draw Away.

supcio
supcio
Ranking: 414/642
Zysk: -14.28
Home Draw Away
-149 for FK Inter Bratysława
10/10
Szacowany zysk 6.70

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na FK Inter Bratysława - MSK Żylina B według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, supcio (z -1.18% yieldu) gra o 6.7 stawiając 10 na FK Inter Bratysława (-149) w zakładzie Home Draw Away.

supcio
supcio
Ranking: 286/642
Yield: -1.18%
Home Draw Away
-149 for FK Inter Bratysława
10/10
Szacowany zysk 6.70

Typy bukmacherskie JohnnyBet na FK Inter Bratysława - MSK Żylina B w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! supcio, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -113.08 stawia 10 po kursach -149 na FK Inter Bratysława w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 6.7 profitu.

supcio
supcio
Ranking: 534/642
ODI: -113.08
Home Draw Away
-149 for FK Inter Bratysława
10/10
Szacowany zysk 6.70

Obstaw najlepsze typy na FK Inter Bratysława - MSK Żylina B według AI

Jaki wynik FK Inter Bratysława - MSK Żylina B przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na FK Inter Bratysława w zakładzie Home Draw Away, po kursie -149, przy stawce 10 od supcio.

Home Draw Away
-149 for FK Inter Bratysława
10/10
Szacowany zysk 6.70

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie FK Inter Bratysława kontra MSK Żylina B. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana FK Inter Bratysława (po kursie -149). Natomiast zwycięstwo MSK Żylina B (+333) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+271).

1 100%
X 0%
2 0%

FK Inter Bratysława vs MSK Żylina B Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -149 na FK Inter Bratysława (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie