23.09.2026 11:00 Nigeria NPFL 2026/2027

Enyimba - Sporting Lagos FC Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Enyimba kontra Sporting Lagos FC odbędzie się o 11:00 dnia 23.09.2026.

Enyimba
Enyimba
Sporting Lagos FC

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Enyimba vs Sporting Lagos FC wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Enyimba" po kursie -238, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Enyimba
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Enyimba - Sporting Lagos FC według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, abreujg78 (zajmujący pozycję 1745 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.2 zysku, stawiając 10 na Enyimba (-238) w zakładzie Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1745/1648
Zysk: -25525.3
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Enyimba - Sporting Lagos FC według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, abreujg78 (z -18.99% yieldu) gra o 4.2 stawiając 10 na Enyimba (-238) w zakładzie Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1270/1648
Yield: -18.99%
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Enyimba - Sporting Lagos FC w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! abreujg78, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -28438.8 stawia 10 po kursach -238 na Enyimba w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 4.2 profitu.

abreujg78
abreujg78
Ranking: 1743/1648
ODI: -28438.8
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20

Obstaw najlepsze typy na Enyimba - Sporting Lagos FC według AI

Jaki wynik Enyimba - Sporting Lagos FC przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Enyimba w zakładzie Home Draw Away, po kursie -238, przy stawce 10 od abreujg78. Typ na Enyimba (-238) w zakładzie Home Draw Away o stawce 10 od Fedir to kolejny faworyt AI.

Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20
Home Draw Away
-238 for Enyimba
10/10
Szacowany zysk 4.20

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Enyimba kontra Sporting Lagos FC. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Enyimba (po kursie -238). Natomiast zwycięstwo Sporting Lagos FC (+167) wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+163).

1 100%
X 0%
2 0%

Enyimba vs Sporting Lagos FC Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -238 na Enyimba (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie