31.08.2026 21:05 Colombia Primera A 2026

Deportes Tolima - Cucuta Deportivo Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Deportes Tolima kontra Cucuta Deportivo odbędzie się o 21:05 dnia 31.08.2026.

Deportes Tolima
Deportes Tolima
Cucuta Deportivo
Cucuta Deportivo

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Deportes Tolima vs Cucuta Deportivo wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Deportes Tolima" po kursie -250, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Deportes Tolima
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportes Tolima - Cucuta Deportivo według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Wilhelmine (zajmujący pozycję 1500 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 4.0 zysku, stawiając 10 na Deportes Tolima (-250) w zakładzie Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1500/1343
Zysk: -3214.65
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Szacowany zysk 4.00

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Deportes Tolima - Cucuta Deportivo według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Wilhelmine (z -6.41% yieldu) gra o 4.0 stawiając 10 na Deportes Tolima (-250) w zakładzie Home Draw Away.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 775/1343
Yield: -6.41%
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Szacowany zysk 4.00

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Deportes Tolima - Cucuta Deportivo w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Wilhelmine, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -3445.6 stawia 10 po kursach -250 na Deportes Tolima w zakładzie Home Draw Away. Taki typ może zapewnić 4.0 profitu.

Wilhelmine
Wilhelmine
Ranking: 1498/1343
ODI: -3445.6
Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Szacowany zysk 4.00

Obstaw najlepsze typy na Deportes Tolima - Cucuta Deportivo według AI

Jaki wynik Deportes Tolima - Cucuta Deportivo przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Deportes Tolima w zakładzie Home Draw Away, po kursie -250, przy stawce 10 od Wilhelmine.

Home Draw Away
-250 for Deportes Tolima
10/10
Szacowany zysk 4.00

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Deportes Tolima kontra Cucuta Deportivo. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Deportes Tolima (po kursie -250). Natomiast zwycięstwo Cucuta Deportivo wskazało 0% typerów, a 0% wytypowało remis (+195).

1 100%
X 0%
2 0%

Deportes Tolima vs Cucuta Deportivo Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -250 na Deportes Tolima (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie