27.09.2026 07:30 • China • ATP Hangzhou 2026

Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Daniil Medvedev kontra Chak Lam Coleman Wong odbędzie się o 07:30 dnia 27.09.2026.

Daniil Medvedev
—
Chak Lam Coleman Wong

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Daniil Medvedev vs Chak Lam Coleman Wong wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Away" z typem na "Daniil Medvedev" po kursie -400, który wybrało 2 z 2 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Away
Daniil Medvedev
100%
2 z 2 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong według profitów typera

Nasz najwyżej plasujący się w rankingu profitu typer, Bodia2705 (zajmujący pozycję 1486 w ogólnym rankingu profitu) przewiduje 2.5 zysku, stawiając 10 na Daniil Medvedev (-400) w zakładzie Home Away. Natomiast Chispitin77 (zajmujący pozycję 1658), typuje po kursie -400 na Daniil Medvedev (Home Away) stawiając 10, by uzyskać profit w wysokości 2.5.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1486/1683
Zysk: -191.16
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50
Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 1658/1683
Zysk: -464.78
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong według yieldu typera

Jeżeli bardziej cenisz yield niż profit, Bodia2705 (z -1.36% yieldu) gra o 2.5 stawiając 10 na Daniil Medvedev (-400) w zakładzie Home Away. Jest też Chispitin77 z -6.88% yieldu. Jego typ po stawce 10 przewidujący rezultat Daniil Medvedev po kursie (-400) w zakładzie Home Away. Przewidywany profit to 2.5.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 603/1683
Yield: -1.36%
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50
Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 955/1683
Yield: -6.88%
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong w zależności od wskaźnika ODI

Oto typerzy, którzy wiedzą jak znaleźć najlepsze valuebety! Bodia2705, ze wskaźnikiem ODI na poziomie -12.22 stawia 10 po kursach -400 na Daniil Medvedev w zakładzie Home Away. Taki typ może zapewnić 2.5 profitu. Chispitin77 (ODI: -27.16) typuje aby zyskać 2.5 profitu, stawiając 10 na Daniil Medvedev (-400) w zakładzie Home Away.

Bodia2705
Bodia2705
Ranking: 1598/1683
ODI: -12.22
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50
Chispitin77
Chispitin77
Ranking: 1657/1683
ODI: -27.16
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50

Obstaw najlepsze typy na Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong według AI

Jaki wynik Daniil Medvedev - Chak Lam Coleman Wong przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Daniil Medvedev w zakładzie Home Away, po kursie -400, przy stawce 10 od Bodia2705. Typ na Daniil Medvedev (-400) w zakładzie Home Away o stawce 10 od Chispitin77 to kolejny faworyt AI.

Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50
Home Away
-400 for Daniil Medvedev
10/10
Szacowany zysk 2.50

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Daniil Medvedev kontra Chak Lam Coleman Wong. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Daniil Medvedev (po kursie -400). Natomiast zwycięstwo Chak Lam Coleman Wong (+333) wskazało 0% typerów.

1 100%
2 0%

Daniil Medvedev vs Chak Lam Coleman Wong Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -400 na Daniil Medvedev (Home Away)
Graj odpowiedzialnie