26.10.2026 13:30 • Bulgaria • Parva Liga 2026/2027

CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad Typy Bukmacherskie i Przewidywania

CSKA Sofia kontra PFC Ludogorec Razgrad odbędzie się o 13:30 dnia 26.10.2026.

PFC CSKA Sofia
CSKA Sofia
—
PFC Ludogorets Razgrad
PFC Ludogorec Razgrad

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na CSKA Sofia vs PFC Ludogorec Razgrad wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Asian Handicap (0)" z typem na "PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw" po kursie +105, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Asian Handicap (0)
PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad według profitów typera

Asian Handicap (0)
+105 for PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad według yieldu typera

Asian Handicap (0)
+105 for PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

Typy bukmacherskie JohnnyBet na CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad w zależności od wskaźnika ODI

Asian Handicap (0)
+105 for PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

Obstaw najlepsze typy na CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad według AI

Jaki wynik CSKA Sofia - PFC Ludogorec Razgrad przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw w zakładzie Asian Handicap (0), po kursie +105, przy stawce 10 od xcloc.

Asian Handicap (0)
+105 for PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw
10/10
Szacowany zysk 10.50

CSKA Sofia vs PFC Ludogorec Razgrad Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski +105 na PFC Ludogorec Razgrad (0), money back on draw (Asian Handicap (0))
Graj odpowiedzialnie