01.08.2026 10:00 England Super League 2026

Castleford Tigers - Warrington Wolves Typy Bukmacherskie i Przewidywania

Castleford Tigers kontra Warrington Wolves odbędzie się o 10:00 dnia 01.08.2026.

Castleford Tigers
Castleford Tigers
Warrington Wolves
Warrington Wolves

Co obstawiać?

Sprawdź najnowsze typy bukmacherskie i przewidywania na Castleford Tigers vs Warrington Wolves wybrane przez społeczność typerów JohnnyBet. Jednym z najpopularniejszych zakładów jest "Home Draw Away" z typem na "Warrington Wolves" po kursie -303, który wybrało 1 z 1 użytkowników.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów:

Home Draw Away
Warrington Wolves
100%
1 z 1 typerów

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Castleford Tigers - Warrington Wolves według profitów typera

Home Draw Away
-303 for Warrington Wolves
10/10
Szacowany zysk 3.30

Typy Bukmacherskie JohnnyBet na Castleford Tigers - Warrington Wolves według yieldu typera

Home Draw Away
-303 for Warrington Wolves
10/10
Szacowany zysk 3.30

Typy bukmacherskie JohnnyBet na Castleford Tigers - Warrington Wolves w zależności od wskaźnika ODI

Home Draw Away
-303 for Warrington Wolves
10/10
Szacowany zysk 3.30

Obstaw najlepsze typy na Castleford Tigers - Warrington Wolves według AI

Jaki wynik Castleford Tigers - Warrington Wolves przewiduje sztuczna inteligencja? AI uważa, że największe prawdopodobieństwo sukcesu ma typ na Warrington Wolves w zakładzie Home Draw Away, po kursie -303, przy stawce 10 od Autodidacta.

Home Draw Away
-303 for Warrington Wolves
10/10
Szacowany zysk 3.30

Nasi typerzy przemówili!

Społeczność JohnnyBet zaprezentowała swoje przewidywania na zbliżające się starcie Castleford Tigers kontra Warrington Wolves. Najpopularniejszym typem z 100% głosów jest wygrana Warrington Wolves (po kursie -303). Zwycięstwo drużyny Castleford Tigers zebrało 0% głosów, przy 0% głosów na remis.

1 0%
X 0%
2 100%

Castleford Tigers vs Warrington Wolves Typy Bukmacherskie

Typ 1:
Kurs bukmacherski -303 na Warrington Wolves (Home Draw Away)
Graj odpowiedzialnie